AD Spectrum

Naša firma pôsobí v Zlatých Moravciach od roku 1991. Denne ponúkame v našich predajniach stovky druhov výrobkov a tovarov pre vašu dennú potrebu. Vždy sme mali na zreteli, že naše výrobky a tovary sú určené pre celé spektrum zákazníkov a preto naša snaha je zameraná na dosiahnutie najvyššej kvality za primeranú cenu.

Naše predajne, Potraviny Chlieb – pečivo, Cukráreň a Kvety Kália, sa nachádzajú na Župnej ulici v Zlatých Moravciach. Taktiež naše výrobné prevádzky: cukrárska výroba a pekárska výroba, sa nachádzajú v tesnej blízkosti za našimi predajňami, čo nám umožňuje ponúkať každý deň, vždy len tie najčerstvejšie pekárske a cukrárske výrobky. Filozofiou našej firmy je výroba výlučne z prvotriednych surovín a na základe tradičných receptov

V roku 2010 sme zriadili pre Vás donáškovú službu, o ktorej podrobnejšie informácie nájdete v sekcii „donášková služba“.

Zároveň chcem poďakovať Vám, naším zákazníkom, za zachovanie svojej priazne a ubezpečiť Vás, že aj naďalej urobíme všetko pre Vašu spokojnosť s našimi výrobkami a službami.


S úctou
Ing. Augustín Dobiš

Ocenenia

Všetko pre Vašu svadbu, firemnú alebo rodinnú oslavu